Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2012

Doğrusal programlamada kullanılan Simpleks Yöntemin Excel ile çözümü

MEHMET ALİ ALAN, Cavit Yeşilyurt

İnternational journal of social science Cilt 5 · Sayı 8 · ss. 1333–1344 · 01.12.2012

Atıf için künye

ALAN, M. A., & Yeşilyurt, C. (2012). Doğrusal programlamada kullanılan Simpleks Yöntemin Excel ile çözümü. İnternational journal of social science, 5(8), 1333–1344.

BibTeX
@article{alan2012-113329,
  author = {ALAN, MEHMET ALİ and Yeşilyurt, Cavit},
  title = {Doğrusal programlamada kullanılan Simpleks Yöntemin Excel ile çözümü},
  journal = {İnternational  journal of social science},
  year = {2012},
  volume = {5},
  number = {8},
  pages = {1333--1344},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/113329-dogrusal-programlamada-kullanilan-simpleks-yontemin-excel-ile-cozumu}
}