Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Ulusal 2004

Doğrusal Programlama Problemlerinin Excel ile Çözümü

MEHMET ALİ ALAN, Cavit Yeşilyurt

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi Cilt 5 · Sayı 1 · ss. 151–162 · 01.01.2004

Atıf için künye

ALAN, M. A., & Yeşilyurt, C. (2004). Doğrusal Programlama Problemlerinin Excel ile Çözümü. Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi, 5(1), 151–162.

BibTeX
@article{alan2004-113326,
  author = {ALAN, MEHMET ALİ and Yeşilyurt, Cavit},
  title = {Doğrusal Programlama Problemlerinin Excel ile Çözümü},
  journal = {Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi},
  year = {2004},
  volume = {5},
  number = {1},
  pages = {151--162},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/113326-dogrusal-programlama-problemlerinin-excel-ile-cozumu}
}